Rasowe fury: RAM 1500 wersja 2017

Jeżeli macie wolne 38 000 dolarów nie szukajcie półśrodków. Podążając pod prąd należy skoncentrować uwagę na wielkich, paliwożernych, ostentacyjnych Pick-Upach ze Stanów Zjednoczonych choć nieco podzielonych. Sztandarowy model to RAM, który wcześniej należał do marki DODGE. Odkąd włoski koncern FIAT przejął stery nad manufakturą brand nazywa się po prostu RAM.

Polecamy najbardziej wypasioną wersję BIG HORN z napęden 4x4.

Na pokładzie znajdziecie współczesny system multimedialny z dotykowym ekranem 8,4 cala wraz z nawigacją i systemem SiriusXM Traffic, rasowe zegary, gigantycznych rozmiarów schowki na napoje i konkretny podłokietnik, 20 calowe felgi oraz fenomenalne zawieszenie, dzięki któremu dotrzecie w dowolne miejsce na ziemi.

Standardowy silnik to DIESEL V6 o pojemności 3,6 litra.

Moc to 395 koni mechanicznych, a moment obrotowy wynosi 420 Nm. To rozwiązanie gwarantuje sensowne spalanie i wystarczające parametry. Alternatywą jest V8 zasilane etyliną. To kultowa jednostka HEMI V8 o pojemności 5,7 litra.

Rozsądna opcja na zbliżającą się apokalipsę lub interwencję Putina. Jedyny męski samochód w którym pociągniecie łódź i dowieziecie rodzinę do modnych kurortów w Alpach bez poczucia irytacji.