Naturalna pielęgnacja ciała kosmetykami marki Glossier

Firma Glossier, która specjalizuje się w rewolucyjnych kosmetykach do makijażu, ostatnio rozszerzyła swoją ofertę o produkty „Body Hero”. Nowe kosmetyki do pielęgnacji ciała marki Glossier pozostawiają skórę nie tylko wyglądającą na wilgotną, ale przede wszystkim dogłębnie nawilżoną.

Linia składa się z dwóch produktów, jeden do codziennego naoliwienia ciała „Body Hero Daily Oil Wash”, drugi zaś to doskonały krem na dzień „Body Hero Daily Perfecting Cream”.

Połączenie obu kosmetyków sprawia, że skóra staje się odżywiona i głęboko nawilżona, bez poczucia ciężkości czy zbytniego przetłuszczenia. Naturalnie nawilżona skóra sprawia wrażenie jakby została zroszona poranną rosą.

Produkty „Body Hero” umieszczono w minimalistycznych opakowaniach w słodkim, różowym kolorze, z którym kontrastuje czerwony napis z nazwą linii.

Kampania promocyjna nowych kosmetyków Glossier nie pozostawia żadnych złudzeń, że „Body Hero” ceni kobiety pewne siebie i bez kompleksów. Zdjęcia pań o różnych kształtach ciała zapewniają, że kosmetyki używają dumne z siebie i ze swojego wyglądu kobiety.