Większość mężczyzn, nie raz myślało o tym aby zmienić rozmiar penisa na większy. Niezależnie od tego jaki rozmiar ma Twój penis, możesz w bezpieczny sposób wykonać zabieg, który go powiększy. Jak można powiększyć penisa? Gdzie taki zabieg wykonać? I na czym taki zabieg polega?

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Mężczyźni, często między sobą dyskutują na temat swojego przyrodzenia. Ponad połowa płci męskiej, nie jest zadowolona z jego rozmiarów, dotyczy to długości jak i szerokości. Wielu mężczyzn mierzy swojego penisa w niewłaściwy sposób, otrzymując błędny wynik.  Penis powinien być mierzony podczas wzwodu, oraz dużego podniecenia. Pomiary wykonujemy następująco:

 • Długość – mierzymy na stojąco, pomiar robimy na górze penisa. Zaczynamy od podstawy, kończąc na cewce moczowej
 • Obwód – potrzebne są 3 pomiary, aby uzyskać średnią obwodu.
 1. – pomiar za żołędzią
 2. – przy podstawie
 3. – oraz środek

Dostępne metody powiększenia penisa

Metod powiększenia penisa jest sporo, tak samo jak osób zainteresowanych. Mężczyźni wychodzą z założenia, im dłuższy penis tym lepsze doznania. Nic bardziej mylnego, dla kobiety nie rozmiar ma znaczenie, a odpowiednia pozycja i zabawa na przykład z użyciem gadżetów czy odpowiedniej gry wstępnej. Jeżeli jednak, jesteś zdecydowany na zmianę rozmiaru swojego przyrodzenia, konieczna jest konsultacja u seksuologa, urologa lub chirurga.  Metody, dzięki którym Twój rozmiar się zmieni to:

 • Nacięcie wiązadła łączącego prącie z kością łonową
 • Powiększanie penisa kwasem hialuronowym – zabieg dostępny w klinikach medycyny estetycznej. Zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym, przynosi szybkie efekty, jest całkowicie bezpieczny. Zabieg pozwala wydłużyć penisa nawet o 3 cm, i pogrubić nawet do 5 cm. Po zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego należy przez ok 2 tygodnie powstrzymać się od współżycia, oraz masturbacji.
 • Ekstendery – urządzenia powiększające penisa. Specjalnie urządzenie nakłada się na członka na kilka godzin dziennie. Aby efekty były widoczne, konieczna jest cierpliwość oraz systematyczność, ponieważ jest to proces naturalnego  rozciągania tkanki penisa.
 • Pompki do penisa – specjalna tuba nakładana na członka, która powoduje napłynięcie krwi poprzez pompowanie. Efekt jest chwilowy, dlatego pompki stosuje się najczęściej tuż przed stosunkiem.
 • Tabletki – niestety nie potwierdzono ich skuteczności. Nie ma również badań na temat ich właściwości. Nie warto więc w nie inwestować, ponieważ ich koszty są dosyć wysokie.
 • Ćwiczenia powiększające penisa – konieczna jest wizyta u seksuologa, który dokładnie wytłumaczy cały proces związany z ćwiczeniami.  Pamiętaj aby do ćwiczeń, zakupić środki nawilżające lub lubrykanty. Jeżeli powiększanie penisa w ten sposób jest dla ciebie inspirujące, polecamy wyszukanie takich przykładowych ćwiczeń w internecie.
 • Przeszczep skóry – metoda polegająca na pobraniu skóry wraz z warstwą tłuszczu. Następnie w odpowiedni sposób wstawią się ją na penisa, zwiększając obwód.
 • Pogrubienie za pomocą własnej tkanki tłuszczowej – w ostatnim czasie najpopularniejszy zabieg wśród mężczyzn. Własna tkanka tłuszczowa, jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów wypełniających. Cały zabieg trwa maksymalnie godzinę, jest bezbolesny, a wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym. Pobrana tkanka tłuszczowa, dzięki specjalnej wirówce jest przygotowywana do zabiegu. Następnie za pomocą cienkiej igły, tkanka tłuszczowa zostaje wprowadzona w członka. Kolejnym etapem jest dokładne rozmieszczenie tkanki, które ma na celu wyrównanie grudek oraz wszystkich nieregularnych kształtów. Rekonwalescencja jest znacznie krótsza, niż w przypadku kwasu hialuronowego. Trwa tylko tydzień, a rezultaty utrzymują się do 2 lat. Ta metoda zapewnia pogrubienie o nawet 50%, a także wydłużenie do 20%. Metoda, której efekty są największe, a ryzyko alergii i powikłań praktycznie niemożliwe.

Ciekawostki dotyczące wielkości członka

Penis każdego mężczyzny, w inny sposób reaguje na temperaturę, podniecenie, stres czy zmęczenie. Tak samo jest z kształtem, objętością oraz długością, praktycznie każdy członek ma inny wygląd. Członek w stanie spoczynku  osiąga od 5 do 12 centymetrów,  jego średnia grubość to ok 3 centymetrów. W czasie dużego podniecenia czy erekcji penis może osiągnąć nawet 20 centymetrów długości. Kolejną dosyć ważną informacją dla panów, jest fakt że penis wraz z wiekiem maleje. Panowie, powiększanie penisa jest waszą osobistą decyzją, jednak warto tą kwestię przedyskutować z partnerką. Przecież to one powinny, wyrazić swoją opinie na temat życia seksualnego. Jeżeli partnerka jest zadowolona, to po co szukać problemu tam, gdzie go nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.